O nas

Parkan to firma działająca na terenie Opolszczyzny, zajmująca się tworzeniem i montażem ogrodzeń. Oferujemy kompleksową obsługę klientów, od wznoszenia ogrodzeń, po ich automatyzację. Nasze ogrodzenia są różnorodne i w pełni dostosowane do potrzeb klienta i jego sugestii. Niezależnie od przestrzeni która ma zostać ogrodzona, odpowiednio dostosujemy do niej naszą usługę. Nasze ogrodzenia nadają się zarówno do prywatnych ogrodów i posesji, jak i przestrzeni publicznych.

Nowoczesne, kompleksowe systemy ogrodzeniowe, dopasowane do Twoich potrzeb.

Parkan to nie tylko ogrodzenia, ale również podmurówki, palisady i inne elementy zewnętrzne, w tym elementy architektury ogrodowej. Dbamy o to, by zewnętrze domów obsługiwanych przez nas klientów zawsze wyglądało estetycznie i odpowiadało jego wymaganiom. Pomożemy dobrać najlepsze ogrodzenie do Twoich potrzeb i do wyglądu przestrzeni. Dzięki znajomości obecnych trendów i technologii możemy zaproponować Państwu rozwiązania, które nie tylko będą dostosowane do Waszego budżetu, ale również do oczekiwań i potrzeb.

 

Przed przystąpieniem do realizacji każdego zlecenia konsultujemy każdy element wykonywanych robót tak, by dokładnie wiedzieli Państwo jak przebiegać będą prace i jaki będzie końcowy efekt. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie ustalić wszelkie szczegóły i rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości. Nasze projekty podlegają gwarancji najwyższej jakości!

20200324_160808
IMAG1253

NASZA FIRMA W LICZBACH

1500

PRODUKTÓW

573

WYKONANYCH PROJEKTÓW

3650

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12

LAT DOŚWIADCZENIA

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY ?