Invisible Post Box

Invisible Post Box, czyli niewidzialna skrzynka na listy, to idealny gadżet dla wszystkich, którzy uważają, że skrzynka na listy psuje ogólny efekt wizualny ogrodzenia. Właśnie dla nich powstała nasza nowość.

- Przytwierdzona na stałe do przęsła lub furtki
- Od frontu widoczna tylko cześć wrzutki na listy
- Kompatybilna z modelami P82* oraz P102
- Możliwość dostosowania koloru skrzynki do koloru ogrodzenia
- Praktyczne i dyskretne rozwiązanie

Informacje dodatkowe:

Niewidzialna skrzynka ma wymiary 500x310x125 mm (wysokość, szerokość, głębokość), więc spokojnie zmieści się w niej korespondencja większa niż w rozmiarze A4. Nowe rozwiązanie pasuje do wybranych modeli ogrodzeń firmy Konsport.

Invisible Post Box zaprojektowano tak, że można ją zamontować nie tylko do przęsła, lecz także do furtki. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy furtka otwiera się na mur.

Skrzynkę można wykonać w każdym kolorze i dopasować idealnie do koloru przęsła. *Wyjątek stanowią modele Pino oraz Noce.

Na przeszkodzie stoją wyłącznie czynniki technologiczne. Wlot na korespondencję powinien być jeden, gdyż w przeciwnym razie wewnątrz słupa konieczny byłby montaż przegrody, co automatycznie wydłużyłoby skrzynkę i zepsuło efekt wizualny.

Skrzynka wygląda bardzo dyskretnie, nie wystaje poza linię ogrodzenia, a dzięki temu zachowuje ono estetyczną linię bez żadnych wypukłości i wystających elementów.

Zadaj pytanie

Masz pytania dotyczące tego produktu? Napisz do nas przy pomocy poniższego formularza.

Proponowane Produkty