ogrodzenia

łupane / modułowe / stalowe / panelowe
Ogrodzenia łupane świetnie komponują się zarówno z ogrodem i resztą przydomowej przestrzeni, jak i z architekturą większości domów. Wyraźnie oddzielają prywatną powierzchnię działki od ulicy. Podstawową zaletą ogrodzeń z tej kategorii jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych.

Więcej...

bramy i furtki

przesuwne / dwuskrzydłowe
Zabezpieczenie terenu powinno być nie tylko funkcjonalne, ale i wizualnie atrakcyjne. Takie są właśnie panele ogrodzeniowe, które nadają całemu budynkowi niepowtarzalny, nowoczesny wygląd. Przy tym są niezwykle trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz opady atmosferyczne.

Więcej...

napędy do bram

dwuskrzydłowych / przesuwnych
Odpowiednio dobrany napęd bramy wjazdowej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Oferta Nice to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych.

Więcej...

wideodomofony

sprzedaż / montaż / instalacja
Wybierz łatwe i bezpieczne rozwiązanie. Bardziej kompletny niż domofon, wideodomofon pozwala na natychmiastową identyfikację każdego, kto puka do Twoich drzwi lub bramy.

Więcej...

akcesoria

do bram / ogrodzeń / do ogrodu
Oferowane przez nas stopy tymczasowe to produkt, dzięki któremu błyskawicznie można postawić ogrodzenie tymczasowe. Pozwala to oddzielić posesję, na której trwają prace budowlane, od otoczenia.

Więcej...

architektura ogrodowa

elementy dekoracji / akcesoria do ogrodu
Zarówno przy obiektach usługowo-handlowych, jak i przy budynkach prywatnych warto zadbać o odpowiednie ozdobienie terenów zielonych. Pomaga w tym firma JONIEC®, której specjalnością jest mała architektura ogrodowa.

Więcej...