O Firmie

Zaufaj nam i zapoznaj się z naszą ofertą!
Parkan to firma działająca na terenie Opolszczyzny, zajmująca się tworzeniem i montażem ogrodzeń. Oferujemy kompleksową obsługę klientów, od wznoszenia ogrodzeń, po ich automatyzację. Nasze ogrodzenia są różnorodne i w pełni dostosowane do potrzeb klienta i jego sugestii. Niezależnie od przestrzeni która ma zostać ogrodzona, odpowiednio dostosujemy do niej naszą usługę. Nasze ogrodzenia nadają się zarówno do prywatnych ogrodów i posesji, jak i przestrzeni publicznych.

Parkan to nie tylko ogrodzenia, ale również podmurówki, palisady i inne elementy zewnętrzne, w tym elementy architektury ogrodowej. Dbamy o to, by zewnętrze domów obsługiwanych przez nas klientów zawsze wyglądało estetycznie i odpowiadało jego wymaganiom. Pomożemy dobrać najlepsze ogrodzenie do Twoich potrzeb i do wyglądu przestrzeni. Dzięki znajomości obecnych trendów i technologii możemy zaproponować Państwu rozwiązania, które nie tylko będą dostosowane do Waszego budżetu, ale również do oczekiwań i potrzeb.

Przed przystąpieniem do realizacji każdego zlecenia konsultujemy każdy element wykonywanych robót tak, by dokładnie wiedzieli Państwo jak przebiegać będą prace i jaki będzie końcowy efekt. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie ustalić wszelkie szczegóły i rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości. Nasze projekty podlegają gwarancji najwyższej jakości!Jesteśmy autoryzowanym
partnerem handlowym
firmy Joniec na terenie Opola.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi budowy ogrodzeń – od wykonania pomiarów, poprzez konsultacje i przygotowanie projektu, aż po profesjonalny montaż. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonają i wykończą ogrodzenia z podmurówką, ogrodzenia łupane, czy ogrodzenia modułowe z przęsłami. Wszystko w zależności od Państwa wymogów i potrzeb. Montaż przeprowadzany przez nasz zespół przebiega szybko i sprawnie, a po wszystkim nie muszą Państwo martwić się o porządek wokół posesji.

Zakres naszej działalności :
– Pomiar oraz projekt ogrodzenia wg. oczekiwań klientów (wizualizacje 2D – CAD )
– Wykonywanie fundamentów pod ogrodzenia z użyciem mieszanki betonu klasy C20/C25 ( B25) 
– Murowanie bloczków łupanych 
– Montaż ogrodzenia kompletnie wykonanego ze stali 
– Montaż niezbędnej instalacji do celów automatyzacji ogrodzenia
– Montaż przęseł , bram i furtek
– Montaż domofonów bądź wideodomofonów 
– Montaż siatki panelowej
– Palisady, obrzeża
– Inne

Partnerzy

firmy

Parkan - Ogrodzenia

Oferta

Bramy i furtki
Przesuwne / dwuskrzydłowe
Idź do oferty
Napędy do bram
Dwuskrzydłowych / przesuwnych
Idź do oferty
Daszki betonowe
Szeroka gama wymiarów i kolorów
Idź do oferty
Wideodomofony
Sprzedaż / montaż / instalacja
Idź do oferty
Architektura ogrodowa
Elementy dekoracji / akcesoria do ogrodu
Idź do oferty
Akcesoria
Do bram / ogrodzeń / do ogrodu
Idź do oferty
Chemia
Preparaty / impregnaty / farby / inne
Idź do oferty