Siatki Panelowe

  • Oferta naszej siatki panelowej jest doskonałym rozwiązaniem ogrodzenia na prywatnej posesji jak i firmy. Niezwykle konkurencyjne ceny oferowanych przez nas usługi montażu  są bardzo korzystne.

    Przedstawione elementy ogrodzenia montowane są między dwoma słupkami z profilu prostokątnego 60×40 przy użyciu specjalnych obejm w zależności od położenia tj. ( pośredni, narożny, początkowy i końcowy )

    W naszej ofercie dysponujemy rozmiarami siatki panelowej które zaspokoją każdego klienta oraz spełnią wszelkiego rodzaju wymagania. Należy rozróżnić  przede wszystkim zakres grubości drutu od fi 4mm o wielkości oczek 50x 200, w ocynku ogniowym lub drutu ocynkowanym dodatkowo malowanym proszkowo we wszystkich kolorach z palety tzw. RAL .

    Rożnego rodzaju wysokości w przedziale od 1000mm do 2400mm które pozwalają dostosować ofertę do wymagań klienta  czy też kształtu budynku bądź otoczenia.

    Firma PARKAN posiada również siatki zgrzewane oraz szeroką gamę konkurencyjnych produktów z zakresu ogrodzeń.

 

 

W ofercie firmy PARKAN pragniemy zaproponować również bramy przesuwne ocynkowane wyprodukowane w oparciu o panel ogrodzeniowy z drutu fi 5mm wypełnionym oczkiem 50×200.Rama nośna bramy starannie wykonana jest z profilu o grubości 60x40x2 oraz tzw. Poprzeczki 40x40x2 .

 

Dodatkowo w zakres naszych usług wchodzą również systemowe furtki które to doskonale komponują się

w zestawie razem z ogrodzeniem  z siatek panelowych . W furtkach tych zastosowano zawiasy regulowane  dostosowane do wysokości  oraz zamek, wkładki patentowe, klamka nierdzewna.  Wszystkie elementy są ocynkowane ogniowo .

Wg. oczekiwań jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom furtki o różnych szerokościach wraz z zamkiem na tzw. Elektromagnes.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami aby uzyskać więcej informacji.